جهت استفاده بهينه از امكانات سايت و امكان دادن به مشاور جهت بررسي سوابق قبلي شما در هنگام پاسخ گويي به جوابتان لطفا ابتدا در شبكه وارد شويد (login كنيد)
ورود       ثبت نام

<<صفحه اول <صفحه قبل  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] صفحه بعد> صفحه آخر>>
 
   
 نام:  ترنم
   
تاریخ مشاوره:  11/10/1391
سوال:  سلام!من دانش اموز سال دوم ریاضی هستم.ایا امکان دارد که در المبیاد ریاضی قبول شوم(مرحله ی اول ودوم)؟برای قبولی باید چه کاری رو انجام بدم؟من علاقه ی زیادی به ریاضی دارم وچون در شهر ما کلاس های المبیاد ریاضی برگزار نمیشه خیلی ناراحتم!ودوست دارم که در المبیاد قبول شوم واون موقع میتوانم لااقل به مرکز استانمون برم وچند روزی برم کلاس!!!ممنون:)
     
تاریخ پاسخ:  18/10/1391 
پاسخ :  سلام. بله می توانید. ناراحتی زمانی معنی دارد که از این دنیا رفته باشید. تا زنده اید می توانید تلاش کنید و اوضاع را به نفع و مصلحت تغییر دهید. برای قبولی در المپیاد بایست کافی و از منابع مناسب مطالعه کنید. در سایت منابعی معرفی شده اند که مفید هستند. کلاس خیلی نقش تعیین کننده ای ندارد فقط زحمت مطالعه را کم تر می کند که اگر خود این کار را انجام دهید مطمن باشید عمیق تر و جذاب تر خواهد بود. درست بخوانید و با ذهنی آسوده. من دلیلی برای ناراحتی شما نمی بینم. مطالعه و مطالعه و دوباره مطالعه را پیشنهاد می کنم. موفق باشید.
   
   
 نام:  ترنم
   
تاریخ مشاوره:  13/10/1391
سوال:  سلام!من دانش اموز سال دوم ریاضی هستم وبه ریاضی علاقه ی شدیدی دارم.وخیلی دوست دارم که درالمپیاد ریاضی قبول شوم اما مشکل اینکه در شهر ما کلاسی برای المپیاد ریاضی وجود نداردومن هم با المپیاد ریاضی اشنایی کاملی ندارم.لطفا به من کمک کنید وبگویید چگونه میتوانم با این فرصت کم خودم رو برای المپیاد اماده کنم.باتشکر!:)
     
تاریخ پاسخ:  18/10/1391 
پاسخ :  سلام دوست عزیز. مهم ترین عامل موفقیت در هر آزمونی اراده ی شخص برای انجام کار است. زمان شما برای چه کاری و در چه مقطعی کم است؟ کلاس خیلی تعیین کننده نیست. این خود شما هستید که با تلاش و کوشش بایست موفق شوید. از منابع مناسب استفاده کنید. در سایت منابعی معرفی شده اند که مفید خواهند بود. زمان کافی برای مطالعه اختصاص دهید. این تلاش برای ارتقا است و دلیلی ندارد استرس و ترس داشته باشید. با خیال راحت مطالعه کنید. مطمن باشید موفق می شوید. ممنون و آرزوی پیروزی
   
   
 نام:  ali
   
تاریخ مشاوره:  15/10/1391
سوال:  salam man nemidonam be che reshtei alaghe daram man 1dabirestan hastam be hame darsa be ye andaze alaghe daram bishtar.vali be zaban farsiyo zaban englisi bishtar alaghe daram.lotfan mano rahnami konid tnks.
     
تاریخ پاسخ:  18/10/1391 
پاسخ :  سلام دوست عزیز. راهنمایی برای چه منظوری مورد نظر شماست؟ انتخاب رشته یا شرکت در المپیاد؟ دقیق و با جزییات کافی بنویسید تا در راهنمایی دچار اشتباه نشویم ما. ممنون از شما و منتظریم. موفق باشید.
   
   
 نام:  علی یزدانی
   
تاریخ مشاوره:  16/10/1391
سوال:  سلام ,من خیلی دیر برای المپیادریاضی شروع کردم ومیخام از الان مطالعه کتاب ها رو(با توجه به زمان یک ماهه باقیمانده)شروع کنم.دلیلش هم اینه که شهر ما دور افتاده است ودیر خبردار شدم.به نظر شما آیا با یک ماه مطالعه میشود در مرحله ی اول المپیاد قبول شد؟لطفا ضروری ترین کتابها ومهمترین مباحث را با توجه به زمان باقیمانده (یک ماه)معرفی کنید.هم چنین باید روزی چند ساعت مطالعه داشته باشم؟در ضمن سطح من هم متوسط است.لطفا راهنمایی ومشاوره دهید. باتشکر
     
تاریخ پاسخ:  18/10/1391 
پاسخ :  سلام دوست عزیز. متوسط نداریم. هر انسانی با تمرین و تلاش بسیار قادر است مهارت لازم برای موفقیت در هر آزمونی را به دست آورد. منتها یک مساله وجود دارد و آن هم زمان است. این طور نیست که شما یک ماه و دو ماه و ... مطالعه کنید و سپس مارانه به مسایل پاسخ دهید. مطالب آموخته شده نیاز به پختگی دارند تا ذهن ما بتواند با سرعت از آن ها استفاده کند. پیشنهاد من این است که اگر فرصت شرکت در آزمون های بعدی را دارید از هم اکنون برای آن ها آماده شوید تا ذهن شما آمادگی لازم برای تجزیه و تحلیل مسایل المپیاد را که عموما دشوارتر هستند به دست آورد. کتاب هایی در بخش معرفی کتاب سایت وجود دارد. آن ها را تهیه و نسبت به مطالعه ی آن ها با صرف وقت کافی تا جایی که ذهن شما آماده شود اقدام نمایید. موفق باشید انشالله.
   
   
 نام:  محمد داوود
   
تاریخ مشاوره:  16/10/1391
سوال:  سلام من در مدرسه نمونه دولتی امام صادق در حال درس خوندنم مدرسه ما در رابطه با المپیاد اسم می نویسه میشه به من مشاوره بدین کدوم درس رو انتخاب کنم؟ فقط تو رو خدا سریع تر من زیاد وقت ندارم
     
تاریخ پاسخ:  18/10/1391 
پاسخ :  سلام. متوجه منظورتان نشدم. اطلاعات دقیقی بدهید. رشته ی تحصیلی شما چیست؟ علاقه اتان و میزان آن به دروس؟ موفق باشید.
   
   
 نام:  فاطمه سادات
   
تاریخ مشاوره:  18/10/1391
سوال:  سلام من خیلی دوست دارم مقام بیارم دانش آموز سمپاد هستم کلاسها رو هم شرکت می کنم ولی اصلا بلد نیستم سوال حل کنم و نسبت به درس خواندن بسیار بی انگیزه شدم.مرا کمک کنید.
     
تاریخ پاسخ:  18/10/1391 
پاسخ :  سلام خانم فاطمه. ابتدا توجه کنید که آزمون المپیاد و هرگونه مسابقات علمی صرفا جهت ارتقااهستند (یعنی ربطی به زندگی روزمره ندارند.). بنابراین دلیلی برای بی انگیزه شدن شما وجود ندارد. خیلی از دانش آموزان باهوش و بااستعداد مقامی در المپیاد نداشته اند اما محققان برجسته شده اند در نهایت. این آزمون ها فقط باعث پیموده شدن مسیر، شاید زودتر و ساده تر، می شوند. انتظار نداشته باشید که همیشه راه ساده ای برای پیشرفت وجود داشته باشد. خلاصه و مفید این که در مورد هر انسانی بعد از مرگش قضاوت خواهند کرد که که بود و چه کرد؟!!! مسیر طولانی و زیباست. عجله نکنید. در مورد قسمت دوم پیام شما باید به اطلاع برسانم که فقط با تمرین و تکرار بسیار قادر خواهید بود مهارت و ورزیدگی لازم برای پیشرفت را به دست آورید. حل مساله یک فرایند ذهنی پیچیده دارد و اولین گام برای نیل به آن داشتن ذهن آماده و آسوده است. در این خصوص مقالات ما را در مشاوره ی تیز هوشان مطالعه کنید انشالله که مفید باشند. در پایان خاطر نشان می کنم که تا زنده هستید حق ندارید بگویید موفق نیستید. خدانگهدار
   
   
 نام:  محمدحامد
   
تاریخ مشاوره:  30/09/1391
سوال:  نحوه دریافت کد فعال سازی 16رقمی رامی خواهم
     
تاریخ پاسخ:  01/10/1391 
پاسخ :  سلام .متوجه منظور شما از این سوال نشدم. با جزییات بیشتر بنویسید. متشکرم.
   
   
 نام:  سپهر
   
تاریخ مشاوره:  01/10/1391
سوال:  سلام من یه سوال داشتم آیا کسانی که موفق به کسب مدال طلای المپیاد ریاضی شده اند معدل کارنامه هاشان 20 بوده و در همه درس ها (عربی و ادبیات...)قوی بودن یا فقط در ریاضی قوی بوده اند.لطفا جواب بدبد خیلی برام مهمه. با تشکر از شما
     
تاریخ پاسخ:  01/10/1391 
پاسخ :  سلام. سوال شما جالب است. من کارنامه ی المپیادی ها را از نزدیک ندیده ام اما زندگی بزرگان علم را خوانده ام. کارنامه ی آن ها (بزرگان) عموما نشان از استعداد و هوش بالای آن ها نداشته است. بدین معنی که عموما در مدرسه جزء شاگردان ضعیف بوده اند. حال قضاوت با خود شماست. موفق باشید.
   
   
 نام:  ارش سلطانی
   
تاریخ مشاوره:  26/09/1391
سوال:  سلام من دانشجوهستم اصلاروحیه درس خواندن میخوام شما راهنمایم بکنید باتشکر
     
تاریخ پاسخ:  28/09/1391 
پاسخ :  سلام. کشتی هایت غرق شده اند؟ بگو دردت درمان کنیم ما.اتفاقی که نشود جبرانش کرد، افتاده است؟!انسان هستی و زنده، روحیه ی درس خواندن نداشتن برای من بی معنی است. صد در صد تعریفی غلط از مفهومی در ذهن داری که تو را به سستی انداخته. فکر کن ببین کجای کارت می لنگد؟ اول تشخیص بده، سپس سوال مطرح کن. به خاطر داشته باش تشخیص نیمی از درمان است. در آخر این قدر خوت رو تحویل نگیر. شرایط کسی خاص نیست. آدم هایی من می شناسم حتی کامپیوتر نداشته اند اما در بهترین دانشگاه های دنیا درس خوانده و استاد شده اند. موفق باشی دوست من. خدانگهدار
   
   
 نام:  سارا
   
تاریخ مشاوره:  27/09/1391
سوال:  سلام ایا برای موفقیت در المپیاد ریاضی باید ضریب هوشی بالایی داشت؟
     
تاریخ پاسخ:  28/09/1391 
پاسخ :  سلام سارا جان. ضریب هوشی یعنی چه؟ تعریف شما از آن چیست؟ موفقیت در آزمونی مثل المپیاد به کار زیاد، درست و البته دیدگاه شما نسبت به امتحان و آزمون بستگی دارد. مطمئن باش هر کسی در المپیاد موفق بوده خیلی بیشتر از آن چه به نظر برسد مطالعه کرده و تلاش. صبور باش و سخت مطالعه کن. سپس خواهی دید چطور موفق می شی. خوش باشید.
   
   
<<صفحه اول <صفحه قبل  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] صفحه بعد> صفحه آخر>>

لطفا مشخصات و سوال خود را در بخش زير وارد کنيد.
جواب سوال شما، پس از بررسي در بخش پرسش و پاسخ قرار داده خواهد شد.
نام:  
E-Mail:  
بخش:
متن سوال:  

 

افراد آنلاين: 268    بازديد امروز: 3    كل بازديدها: 706449
  صفحه اول | راهنماي سايت | آموزش | زنگ تفريح | مصاحبه | معرفي کتاب | مشاوره  
  مسابقه | اخبار | نظرات و پيشنهادات | پرسش و پاسخ علمي | درباره ما